najwyższa jakość produktów

nowoczesne maszyny

wieloletnie doświadczenie

zadowoleni klienci


Projekty UE

Wsparcie unijnePrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "Przyrządy I Narzędzia" Sebastian Mastalerz realizuje projekt pn. "Wdrożenie innowacyjnych technologii projektowania i produkcji przyrządów i narzędzi" w ramach działania 2.5 "Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest wdrożenie innowacji procesowej, w wyniku zakupu nowych technologii i rozwiązań TIK, w celu wprowadzenia zasadniczej zmiany sposobu świadczenia usług i przebiegu procesu produkcji. Realizacja projektu wpłynie na innowacyjność przedsiębiorstwa, poprzez automatyzację produkcji, efektywności i wydajności procesu projektowania i produkcji oraz poprawę jakości narzędzi i oprzyrządowania. Projekt będzie wiązał się z wdrożeniem innowacji produktowej, poprzez wprowadzenie do oferty nowej usługi: symulacja procesów produkcji. Ponadto efektem projektu będzie znaczący wzrost zatrudnienia w przedsiębiorstwie oraz zmniejszenie szkodliwego oddziaływania na środowisko.

Całkowita wartość projektu: 569 966,09 PLN

Wartość wkładu z Funduszy Europejskich: 361 533,65 PLN

Zapytanie ofertowe nr 01/02/2017

W związku z planowaną realizacją projektu pn. "Wdrożenie innowacyjnych technologii projektowania i produkcji przyrządów i narzędzi" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, działanie 2.5 "Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP", Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Przyrządy I Narzędzia" Sebastian Mastalerz ogłasza postępowanie dla zamówienia publicznego na zakup: Nowe pionowe centrum obróbcze CNC - 1 szt. - ( Zapytanie ofertowe nr 01/02/2017 )

Informacja o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego napionowe centrum obróbcze CNC zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem w ramach projektu pn. "Wdrożenie innowacyjnych technologii projektowania i produkcji przyrządów i narzędzi" - ( Informcja o rozstrzygnięciu zapytania nr 01/02/2017.pdf )

Zapytanie ofertowe nr 02/02/2017

W związku z planowaną realizacją projektu pn. "Wdrożenie innowacyjnych technologii projektowania i produkcji przyrządów i narzędzi" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, działanie 2.5 "Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP", Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Przyrządy I Narzędzia" Sebastian Mastalerz ogłasza postępowanie dla zamówienia publicznego na zakup: Oprogramowanie do projektowania CAD/CAM/CAE - 2 szt. - ( Zapytanie ofertowe nr 02/02/2017.pdf )

Informacja o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na oprogramowanie do projektowania CAD/CAM/CAE do modelowania bryłowego i powierzchniowego oraz obróbki części w zakresie 2.5D i 3D oraz oprogramowanie do projektowania CAD/CAM/CAE do analiz części i projektowania tłoczników zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem w ramach projektu pn. "Wdrożenie innowacyjnych technologii projektowania i produkcji przyrządów i narzędzi" - ( Informcja o rozstrzygnięciu zapytania nr 02/02/2017.pdf )

Zapytanie ofertowe nr 03/02/2017

W związku z planowaną realizacją projektu pn. "Wdrożenie innowacyjnych technologii projektowania i produkcji przyrządów i narzędzi" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, działanie 2.5 "Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP", Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Przyrządy I Narzędzia" Sebastian Mastalerz ogłasza postępowanie dla zamówienia publicznego na zakup: Stacja robocza z osprzętem - 2 szt. - ( Zapytanie ofertowe nr 03/02/2017.pdf )

Informacja o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na nowe stacje robocze z osprzętem zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem w ramach projektu pn. "Wdrożenie innowacyjnych technologii projektowania i produkcji przyrządów i narzędzi" - ( Informcja o rozstrzygnięciu zapytania nr 03/02/2017.pdf )Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 606 406 258

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Istniejemy już ponad 12lat, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz bogatym doświadczeniem i wykwalifikowanymi pracownikami

Realizujemy szeroki zakres zamówień - od prostych dziurkowników aż po bardzo skomplikowane tłoczniki wielotaktowe lub jednoczesne

Do budowy tłoczników i wykrojników używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów

W normalia zaopatrujemy się u liderów polskiego rynku produkcji elementów znormalizowanych

Zaufali nam: